log in

Wyniki

WYNIKI

KOMUNIKAT SĘDZIOWSKI V BIEG GĘSI JERZMANOWA 2016 dystans 7990M

 

Po szczegółowej analizie zapisu pomiaru czasu oraz rejestracji video stwierdza się iż zawody wygrali:

w kategorii M

1. TYCZYŃSKI JACEK Z CZASEM - 00;28;19

2. TOKARCZYK MARIUSZ Z CZASEM - 00;28;44 

3. DANIELKIEWICZ TOMASZ Z CZASEM - 00;28;49

 

w kategorii K

1. PADUCH EWA Z CZASEM - 00;33;54   

2. ZACZYŃSKA ANNA Z CZASEM - 00;34;18

3. OLEJNICZAK URSZULA Z CZASEM - 00;35;58

 

Łącznie wystartowało 218 zawodników
bieg ukończyło (pełny dystans) 213 zawodników
dystans 5800m przebiegło 5 zawodników 

 

Pełne wyniki: Pobierz wyniki

Dariusz  Łasek Sędzia Zawodów 

 

KOMUNIKAT SĘDZIOWSKI V BIEG GĘSI JERZMANOWA 2016  NW

UWZGLĘDNIONO PROTESTY ZAWODNIKÓW I STWIERDZA SIĘ ŻE "Zawodnik biorący udział w zawodach zobowiązany jest do kontrolowania swojego właściwego zgodnego z przepisami ruchu, oraz trasy na jakiej odbywają się zawody" z związku z powyższym uznaje się następująca  kolejność OPEN w zawodach:

1. KUBIAK JERZY

2. GRYGOROWICZ BOGDAN

3. BADECKI RYSZARD

Łącznie ukończyło zawody 26 startujących

Pełne wyniki:. Wyniki Nordic Walking

Dariusz Łasek Sędzia Zawodów 

 


  

SP I-II

DZIEWCZĘTA                                  CHŁOPCY
1. TRYKA JULIA                               1. DROZDOWSKI ADAM
2. WOSZCZYŃSKA WIKTORIA        2. TRYKA IGOR
3. SZLUFARSKA ANNA                    3. SZYLIŃCZUK MICHAŁ

SP III-IV

DZIEWCZĘTA                              CHŁOPCY
1. ROSIK ALICJA                         1. MADEJ KACPER
2. MACIEJEWSKA KAROLINA       2. WOŁOSZYN MATEUSZ
3. SEMENEC SANDRA                  3. LASOTA JAKUB

SP V-VI

DZIEWCZĘTA                       CHŁOPCY
1. OLBRYCH BASIA               1. PARYŻ BARTEK
2. JANUSZ MARYSIA              2. PIEKARSKI BARTOSZ
3. CIEŚLAK NADIA                  3. JAROSZEWSKI ADRIAN

GIMNAZJA

DZIEWCZĘTA                       CHŁOPCY
1. JANUSZ MAŁGORZATA        1. SOKALSKI MIKOŁAJ
2. JANUSZ AGATA                   2. CIEŚLAK SZYMON
3. SZYLIŃCZUK ANNA            3. MADEJ KAMIL

SZTAFETY SOŁECTW

Dystans: 3x500m
Klasyfikacja: OPEN

1 MUSIELAK MICHAŁ/WALKOWIAK ROBERT/DAROWSKA AGATA MODŁA NIEZRZESZENI POLSKA 00:05:54
2 JANCZAK ANNA/JANKOWSKI GRZEGORZ/ JANKOWSKI ROBERT JACZÓW NIEZRZESZENI POLSKA 00:06:08
3 SAWKA WIKTOR/TOMASZEWSKI OLIWIER/DYDAK KLAUDIA JERZMANOWA NIEZRZESZENI POLSKA 00:06:23